Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Program OP/Foi de varsamant aferente plati contributii ...
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Program OP/Foi de varsamant aferente plati contributii sociale si fonduri speciale 2011

In ce conturi se vor vira contributiile la asigurarile sociale si fondurile speciale incepand cu luna ianuarie 2011, avand in vedere Ordinul ANAF 73/27.01.2011 care abroga nomenclatorul obligatiilor de plata la bugetele asigurarilor sociale si fondurilor speciale?
Iata un link de unde puteti descarca programul aferent platilor la Buget incepand cu 2011.

[ link extern ]