avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 807 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general conta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

conta

incep in ale contabilitatii, am prima firma careia sa-i tin conta... si as vrea sa ma mai documentez inca putin si as vrea sa-mi mai amintedc despre asta .As avea nevoie de un site de pe care sa putea sa mai aflu cate ceva pas cu pas cum incep. Ma poate ajuta cineva..? va rog si va multumesc mult...
Ultima modificare: Luni, 7 Februarie 2011
alexandradinica, utilizator
Cel mai recent răspuns: ID CONT STRATEGY SRL , Contabil 09:22, 9 Februarie 2011
[alexandradinica a scris:

incep in ale contabilitatii, am prima firma careia sa-i tin conta... si as vrea sa ma mai documentez inca putin si as vrea sa-mi mai amintedc despre asta .As avea nevoie de un site de pe care sa putea sa mai aflu cate ceva pas cu pas cum incep. Ma poate ajuta cineva..? va rog si va multumesc mult...
intra pe conta.ro si asemenea :)
google search

BAFTA!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Exista vreun contabil dispus sa ma ajute si pe mine??? loredanaradu loredanaradu Salut! Am nevoie de ajutorul unui contabil pregatit pentru 1001 de intrebari. De un an de zile tin contabilitatea primara la o firma si fac facultatea ca sa ... (vezi toată discuția)
Contabilitate pfa augusta_25 augusta_25 :-/am deschis de curand un pfa dar am cautat codul CAEN si am decoperit cu totul altceva decat cel cu care am fost incadrat de registrul comertului lamuritima ... (vezi toată discuția)
Contabilitate firma cu ca < 35 000euro bogdanch bogdanch Din cate am inteles exista o noua lege care permite oricarei persoane cu studii economice sa tina contabilitatea unei societati comerciale al carei cifra de ... (vezi toată discuția)