Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general conta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

conta

incep in ale contabilitatii, am prima firma careia sa-i tin conta... si as vrea sa ma mai documentez inca putin si as vrea sa-mi mai amintedc despre asta .As avea nevoie de un site de pe care sa putea sa mai aflu cate ceva pas cu pas cum incep. Ma poate ajuta cineva..? va rog si va multumesc mult...
alexandradinica, utilizator
[alexandradinica a scris:

incep in ale contabilitatii, am prima firma careia sa-i tin conta... si as vrea sa ma mai documentez inca putin si as vrea sa-mi mai amintedc despre asta .As avea nevoie de un site de pe care sa putea sa mai aflu cate ceva pas cu pas cum incep. Ma poate ajuta cineva..? va rog si va multumesc mult...
intra pe conta.ro si asemenea :)
google search

BAFTA!