Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ATI PRIMIT INDEMNIZATIA DE CRESTERE A COPILULUI PE ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ATI PRIMIT INDEMNIZATIA DE CRESTERE A COPILULUI PE LUNA IANUARIE?

buna ziua! sunt mamici care si-au luat indemnizatia pentru luna ianuarie? daca sunteti, ce se intampla, creste sau scade fata de luna decembrie?
Creste cu 5%.Eu am nascut in prima jumatate a lui octombrie, dar inca nu am primit nici indemnizatie , nici alocatia lunara de stat...=D>=D>=D>