avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 868 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ATI PRIMIT INDEMNIZATIA DE CRESTERE A COPILULUI PE ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ATI PRIMIT INDEMNIZATIA DE CRESTERE A COPILULUI PE LUNA IANUARIE?

buna ziua! sunt mamici care si-au luat indemnizatia pentru luna ianuarie? daca sunteti, ce se intampla, creste sau scade fata de luna decembrie?
Cel mai recent răspuns: sce76 , utilizator 17:52, 8 Februarie 2011
Creste cu 5%.Eu am nascut in prima jumatate a lui octombrie, dar inca nu am primit nici indemnizatie , nici alocatia lunara de stat...=D>=D>=D>

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acordare alocatie nou nascut sce76 sce76 Buna seara. Stiti cumva care este legea care reglementeaza acordarea alocatiei lunare pentru copiii pana la 2 ani?Am nascut in 10 octombrie, in 22 am depus ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil 77way 77way Buna seara. Am nascut pe 14 decembrie 2010 si pe 1 decembrie 2012 ma intorc la serviciu. Spuneti-mi va rog daca mai primesc indemnizatie in luna decembrie? Si ... (vezi toată discuția)
Indemnizație copil Lazau Mirela Lazau Mirela Înainteze a naște am avut 3 ani vechime neîntrerupt în cartea de muncă din care 1 an jumate am cotizat ca persoană fizică la casa de pensii După ... (vezi toată discuția)