avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1384 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... Registrul operatorilor intracomunitari
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

Registrul operatorilor intracomunitari

Buna ziua,
Va rog urgent sa ma ajutati.
sunt PFA, cu norma pe venit, as dori sa va intreb daca in cazul schimbarii sediului (din cluj in bucuresti) tb sa operez vreo modificare in registrul operatorilor intracomunitari in vederea actualizarii cu noua adresa?
mentionez ca adresa de domiciliu a rama neschimbata.

Va multumesc !

Cel mai recent răspuns: Gabriel Iliescu , Consilier juridic 18:34, 8 Februarie 2011
Modificare de sediu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa norma de venit - sediu social vs domiciliu ra.vasile ra.vasile Buna, Intentionez sa imi deschid un PFA cu cod CAEN 6202 si norma de venit, cu sediul social in Bucuresti (gazduire sediu social la cabinet de ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu social pfa in alt judet art1580 art1580 Va scriu cu rugamintea de a ma ajuta sa imi schimb sediul social al pfa. Mentionez ca am adresa de domiciliu in Galati. In ianuarie 2015 mi-am inceout ... (vezi toată discuția)
Pfa - norma de venit servicii informatice nu mai e.... varhire varhire In braila nomra de venit pt servicii informatice a disparut din nomenclator - fiica mea vrea sa-si faca mutatie in Bucuresti sa-si traca activitatea acolo - ... (vezi toată discuția)