Forum Discuţii contabile şi ... Achiziţii şi livrări ... Registrul operatorilor intracomunitari
Discuție deschisă în Achiziţii şi livrări intracomunitare

Registrul operatorilor intracomunitari

Buna ziua,
Va rog urgent sa ma ajutati.
sunt PFA, cu norma pe venit, as dori sa va intreb daca in cazul schimbarii sediului (din cluj in bucuresti) tb sa operez vreo modificare in registrul operatorilor intracomunitari in vederea actualizarii cu noua adresa?
mentionez ca adresa de domiciliu a rama neschimbata.

Va multumesc !

Modificare de sediu.