Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... hotarare judecatoreasca
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

hotarare judecatoreasca

Buna ziua..Am o hotarare judecatoreasca in care obliga paratul sa plateasca suma de 146 lei, reprezentand impozitul pe autoturism si cheltuielile de judecata 18 lei.Nu vrea sa-mi deie banii, m-a purtat prin tribunal 3 ani de zile sa putem radia autoturismul ce i l-am vandut , din pacate am dat si talonul crezindu-l om de incredere[cunoscandu-l de 10 ani].Ce pot sa fac, eu am cheltuit cu mult mai mult, macar astia sa recuperez de la el.Ana
Mergeti la un executor judecatoresc sa vedeti ce puteti face, insa va costa mai mult ata decat fata...........