Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Contestatie examen licenta
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Contestatie examen licenta

Am sustinut examenul de licenta in cadrul Universitatii din Bucuresti si nu am fost multumita de o nota. Am depus contestatie, insa nu s-a rezvolvat nimic si nu am primit nici o explicatie. As dori sa stiu ce pot face mai departe, unde ma pot adresa?
Va multumesc
Cum adica nu s-a rezolvat nimic ?
Trebuia sa se recorecteze si sa primiti o noua nota. Daca diferenta ar fi fost mai mare de 0.5 puncte, v-ar fi acordat noua nota.
Faceti sesizare in scris la rectoratul universitatii.