Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ajutor va rog
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ajutor va rog

cu se poate intra in posesia titlului de proprietate pe un teren arabil intru cat cererea de punere in posesie a fost depusa tarziu,mentionez ca terenul este trecut in rol.va multumesc.
daca ati solicitat tardiv reconstituirea dreptului de proprietate la momentul actual nu aveti o alta procedura prin care sa solicitati punerea in posesie...
ce mai pot face in cazul asta?
neavand o procedura la dispozitie nu puteti decat sa incercati sa discutati cazul cu un avocat sau sa asteptati o lege favorabila.
GUVERNATOR MG, Consilier juridic