Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri nerambursabile pentru tineri
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri nerambursabile pentru tineri

stiam ca incepand de luna aceasta tinerii pana in 35 de ani puteau sa acceseze fonduri nerambursabile pana la 10 000 euro. are cineva noutati? si imi poate recomanda cineva un consultant pentru proiect? multumesc!
Dan Staicut a scris:

shana_bts a scris:

stiam ca incepand de luna aceasta tinerii pana in 35 de ani puteau sa acceseze fonduri nerambursabile pana la 10 000 euro. are cineva noutati? si imi poate recomanda cineva un consultant pentru proiect? multumesc!

Limita maxima e 35 ani. Si limita minima care e?

18 ani.
Am si eu o intrebare ....daca ai un angajat cu 1000 E salariu at pe un an cheltuielile vor fi de 12000 de euro ,adica mai mult decat iti ofera ei !?!
Si prin scutiri de contributii inseamna ca nu platesc nimic pentru angajati la stat timp de 3 ani ??