Forum Discuţii juridice Achiziţii publice LICITATII PUBLICE
Discuție deschisă în Achiziţii publice

LICITATII PUBLICE

O OFERTA FINANCIARA DEPUSA PENTRU LICITATIE PUBLICA, A CAREI VALABILITATE ESTE MAI MICA DECAT CEA STABILITA PRIN DOCUMENTATIE DE CATRE AUTORITATEA CONTRACTANTA (60 DE ZILE FATA DE 90 ZILE), POATE FI CONSIDERATA NECONFORMA.
SE POATE CONTESTA O ASTFEL DE OFERTA DEPUSA?
Se poate contesta , oferta putand fi respinsa din cadrul sedintei de deschidere a ofertelor - a se vedea art 33 alin 3 lit b din HG 925/2006
MULTUMESC!