Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... recurs la cerere in anulare
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

recurs la cerere in anulare

exista urmatoarea situatie
S-a introdus o somatie de plata. Cererea a fost admisa. Debitoarea a depus cerere in anulare, cerere care a fost admisa in parte. Nemultumita de admiterea in parte a cererii sale, debitoarea a facut recurs.
Precizez faptul ca, sentinta pronuntata in urma judecarii cererii in anulare a fost data fara cale de atac.
Ce ma sfatuiti sa fac in aceasta situatie, vis-a-vis de recursul introdus de catre debitoare.

Multumesc
sa depuneti intampinare in dosarul de recurs.
~ Conținut șters la cerere ~
Dar ar fi putut fi atacata cererea in anulare pe alta cale? Daca recursul nu se mai foloseste din 2004 parca?