Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Durata transfer dosar de la Judecatorie la Instanta ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Durata transfer dosar de la Judecatorie la Instanta imediat superioara

Are cineva idee despre DURATA unui transfer de dosar de la o judecatorie de sector la tribunalul Bucuresti?:O
Exista "sansa" ca un la astfel de transfer sa se FACA DOSARUL UITAT (pe baza de o spagutza data de parati, etc) ?
Ca reclamant mi se comunica intrarea in arhiva sau trebuie sa "dau binete" tot la 3-4 zile la arhiva? #-o
Nu pe tmb.ro
Va recomand sa cautati pe portalul instantelor de judecata:
[ link extern ]
Succes!
Este http//noulportal.just.ro.
Dosarele se trec de ceva timp pe noul portal al Ministerului justitiei.