Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pronuntare fond judecatori
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pronuntare fond judecatori

La pronuntarea la un proces de partaj, judecat in fond, judecatorul se sfatuieste si cu alti judecatori sau i-a singur deciziile care vor apare in pronuntare ?
...nu postasem eu si nu m-am uitat...
Si tot atunci se achita jumatate din cat a fost la fond ?
azi112010, utilizator