Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Vanzare site / domeniu internet pe pf sau pj?
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Vanzare site / domeniu internet pe pf sau pj?

Doresc sa vand siteul meu. Am inteles ca la rotld transferul se face gratuit, neputand sa-l revand - ok. Insa, siteul va avea un pret - ma puteti ajuta cu un draft de contract?

As dori sa vand siteul pe pf desi e luat pe firma. Cum pot face trecerea de la PJ la PF ?

Multumesc!

Factura si chitanta emisa de PJ pentru PF.
Apoi faci transferul.