Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Punctajul suplimentar pentru activitatea lucrata in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Punctajul suplimentar pentru activitatea lucrata in grupa de munca - miner

am iesit la pensie in anul 1995 grupa1 de munca subteran in mina valea jiului,mina livezeni,uricani si petrila.am 1500 lei pensie.vreau sa stiu dece nu am primit majorata pensia pe luna febr.2011 conform hotararii ministerului.este posibil ca munca la mina subteran sa nu fie obiectul majorarii ? va multumesc,cu stima-cernescu serban-loc insuratei jid. braila. astept un raspuns va rog
Ce stagiu complet de cotizare este trecut in decizia de pensionare la punctul (F) ?