Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... iesire din indiviziune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

iesire din indiviziune

Buna ziua!
Exista vreun site de unde pot afla ce este depus la dosar? Sau, cum as putea fara ajutorul avocatului (doresc sa il schimb din cauza aceasta nu pot sa-l intreb direct pe avocat). Multumesc.
andymaurul, utilizator
cel mai bine ar fi sa consultati direct dosarul de la arhiva instantei.