avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 191 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Amenzile contraventionale se inscriu in cazierul ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Amenzile contraventionale se inscriu in cazierul fiscal?

am cateva amenzi neplatite-ratb,comunitari,brigada rutiera.vreau sa infiintez un srl.am nevoie de cazier fiscal.am probleme?
multumesc
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 22:02, 15 Februarie 2011
Aceste amenzi nu se inscriu in cazierul fiscal.
Nu veti avea nici o problema.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cazier fiscal bigionut bigionut Buna ziua, Va rog spuneti-mi ce contine cazierul fiscal. Daca am amenzi de la politia circulatiei, politia comunitara, politia ca am facut un chef in camin, ... (vezi toată discuția)
Cazier fiscal - infiintare firma Florent Florent Buna ziua, As dori sa aflu daca in situatia cazierului fiscal solicitat de Registrul Comertului la infiintarea unei firme, asociatul, respectiv ... (vezi toată discuția)
Amenda administrativa neplatita influenteaza cazierul fiscal pt infiintare srl cesar cesar va rog mult sa ma ajutati cu intrebarea de mai sus am o amenda neplatita de 1000 lei administrativa si astazi am definitivat actele pt infiintare srl la ... (vezi toată discuția)