Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Amenzile contraventionale se inscriu in cazierul ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Amenzile contraventionale se inscriu in cazierul fiscal?

am cateva amenzi neplatite-ratb,comunitari,brigada rutiera.vreau sa infiintez un srl.am nevoie de cazier fiscal.am probleme?
multumesc
Aceste amenzi nu se inscriu in cazierul fiscal.
Nu veti avea nici o problema.