Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... persoana disparuta
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

persoana disparuta

sotul sorei mele este bolnav de schizofrenie,in ultimul tim nu a mai luat medicamentele si a consumat alcool,de o saptamana a inceput sa aibe crize vb fara noima iar de 2 zile a plecat dintro localitate din jud.Vaslui unde era in vizita la parinti pt a ajunge la domiciliul sau din jud. Caras-Severin,la inceput a comunicat cu sora mea la telefon dar de 24 de ore nu mai stie nimic de el.Ce trebuie sa faca,unde sa sa adreseze sora mea pt asi gasi sotu. A MERS LA POLITIE IAR CEI DE ACOLO IAU SPUS CA TREBUIE SA ASTEPTE 48 DE ORE SI APOI SA FACA O RECLAMATIE.
Avand in vedere aspectele de natura medicala,se impune sa staruiti la nivelul politiei