Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proces rog ajutor
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proces rog ajutor

am fost uzucapat cu un teren de 8 000 m , si ma m dus la un avocat care ma ajuta cu proces dar ma costa 4000 ron , e mult ??
cine ma uzucatap sa trecut in cf , cu toate ca terenu e sub legea 18 si inca nu ma u impropietarit statul ,
avocatu mi a zis ca vom cerere la instanta ca cf sa revina la starea dinaintea uzucaparii
e bine
mai pot solicita comisiei de impropietariri sa ma impropietareasca daca am fost uzucapat ?
onorariul solicitat este chiar decent. o sa primiti toate indrumarile,posibilitatile,etc de la avocatul dvs