Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... radiere
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

radiere

Buna ziua,
Tatal meu a decedat in urma cu un an. Avea in proprietate o masina, veche (1990). Intrebarea este cum as putea sa o scot de la plata impozitului. Actele masinii nu mai exista. Nu le-am gasit. Succesiunea pentru apartament a fost facuta.Multumesc
Mergeti la Serviciul Finantelor Publice Locale al Primariei din localitatea in care domicilia tatal dumneavoastra. Cu siguranta se va gasi o solutie pentru dumneavoastra.

Imi pare rau pentru pierdere.