Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contractul de vanzare-cumparare cu clauza si ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contractul de vanzare-cumparare cu clauza si testamentul la notar

cum se reziliaza un contract de vanzare-cumparare vechi de 13 ani si in cazul in care unul dintre sotii vanzatori a decedat de 7 ani existand si un testament tot de 13 ani prin care testatorul lasa toate bunurile mobile si imobile familiei cumparatoare.
in instanta!