Forum Discuţii juridice Jurisprudenţă PRACTICA ACTUALA A CURTII DE APEL CLUJ - RESTITUIRE ...
Discuție deschisă în Jurisprudenţă

PRACTICA ACTUALA A CURTII DE APEL CLUJ - RESTITUIRE TAXA POLUARE

Sunt interesata de practica actuala a Curtii de Apel Cluj cu privire la cererile de restituire a taxei de poluare, respectiv a cererilor de inmatriculare fara taxa. Exista o practica unitara?
Am inteles ca de la 01.01.2011 Curtea de Apel Cluj si-a schimbat opinia, mai exact practica judiciara unitara, in sensul ca unele complete resping cererile de restituire a taxei de poluare. Aceasta era intrebarea.