avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1844 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cerere inchiriere teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cerere inchiriere teren

buna! am nevoie urgent de un model de cerere pt inchirierea unei suprafete de pasune, de 40-50ha, pe care trebuie sa o depun conducerii composesoratului .v-as multumi tare mult dak ma ajuta si pe me cineva km sa o formulez ,pe net nu prea am gasit modele...
Cel mai recent răspuns: Gabriel Zagrean , Avocat 21:23, 19 Februarie 2011
nu exista un model tip.
luati un model din multitudinile aflate pe diverse site-uri si adaptati la situatia concreta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea 1/2000 sau og 26/2000 Marian Mitica Marian Mitica Obstile au fost infiintate in baza legii 1/2000.Obstile figureaza inscrise in Registrul special al obstilor .De ce in aceste conditii toate instantele de ... (vezi toată discuția)
Drepturi indivize intr-un composesorat teofillaze teofillaze Am intrat recent in posesia unor C.F.-uri cu averea bunicului in cadrul unui Composesorat. Cum pot intra in posesia acestei averi, daca nu am depus cerere in ... (vezi toată discuția)
Contract intre pfa si o unitate de invatamant andrei987ro andrei987ro Buna seara, Eu predau lb engleza la o gradinita, iar de anul acesta directoarea gradinitei m-a obligat sa-mi fac PFA. M-am dus la ONRC, mi-am facut PFA, iar ... (vezi toată discuția)