Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cerere inchiriere teren
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cerere inchiriere teren

buna! am nevoie urgent de un model de cerere pt inchirierea unei suprafete de pasune, de 40-50ha, pe care trebuie sa o depun conducerii composesoratului .v-as multumi tare mult dak ma ajuta si pe me cineva km sa o formulez ,pe net nu prea am gasit modele...
nu exista un model tip.
luati un model din multitudinile aflate pe diverse site-uri si adaptati la situatia concreta.