Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale arhiva unei firme radiata
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

arhiva unei firme radiata

unde trebuie predata arhiva unei soc.com.care nu mai exista. Respectiva fiema a fost vanduta bucatica cu bucatica si arhiva a ramas a nimanui, ea este depozitata intr-o magazie care a apartinut acelei firme. Va rugam sa ne ajutati - cui trebuie sa i se predea arhiva, sa unde trebuie predata avand in vedere ca nimeni nu vrea sa o ia.
intrebati la Arhivele nationale:[ link extern ] /