Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... CONSULTARE
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

CONSULTARE

AM O DATORIE INTR-O BANCA SPANIOLA ....CREDETI CA IMI POATE LUA IMOBILUL CARE IL AM IN ROMANIA MENTIONEZ CA IE UN IMPRUMUT DE NEVOI PERSONALE FARA GARANTI
din cate am auzit de la pers. cunoscute ce sunt in spania nu. dar in momentul in care te duci si lucrezi cu un contract de munca legal, pe baza numarului de asigurari sociale te identifica imediat si iti pune sechestru pe salariu pana la plata integrala a datoriei.
Daca obtine un titlu executoriu european se poate incepe executarea silita a acestui bun.