Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ridicare permis de conducere
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ridicare permis de conducere

Nu ma pot duce personal pentru a ridica permisul de conducere ce mi-a fost suspendat.Am inteles ca trebuie o imputernicire pentru a merge alta persoana sa il ridice.Intrebarea mea este daca aceasta imputernicire trebuie facuta la notar sau doar semnata de mine.
Acelei persoane ii trebuie procura facuta la notariat pentru a va ridica persmisul de conducere.