Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca cu norma de 2 ore/zi inegal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca cu norma de 2 ore/zi inegal

AM INTALNIT UN CIM CARE LA DURATA MUNCII ESTE COMPLETAT " O NORMA INTREAGA, DURATA TIMPULUI DE LUCRU 2 ORE/ZI INEGAL" ESTE CORECT?
Da, este corect ... inseamna ca media zilnica este de 2 ore/zi ... intr-o zi poate lucra o ora , iar in alta 3 ore...

P.S
nu mai scrieti cu majuscule .. este o incalcare a Regulamentului de postare.
este corect " a norma intreaga" de 2 ore/zi?????????????????
eu stiam ca norma intreaga are 8 ore/zi.