Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu indemnizatie crestere copil

Sunt in concediu pentru cresterea copilului
Urmeaza ca in 2 luni sa expire aceasta perioada.
Firma la care am lucrat a intrat in insolventa sau s-a inchis nu stiu exact, oricum nu mai exista.
Intrebare.
Ce trebuie sa fac in aceasta situatie tinand cont ca nu mai am acces la locul de munca avut anterior?
Multumesc
In acest caz trebuie sa luati legatura cu lichidatorul societatii pentru a va da decizia de incetare a raportului de munca.