Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am nevoie de sfatul unui bun avocat
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am nevoie de sfatul unui bun avocat

Cu 3 saptamani in urma am facut apel pe penal.Am fost la tribunal sa ma interesez si mi sa zis ca nu este facuta confirmarea.Va rog sa ma lamuriti dumneavoastra ce am de facut .Daca ma puteti ajuta cu un sfat,sa stiu daca mai am ceva de facut sa pot finaliza odata aceasta problema ce tine de 3 ani.
Probabil ca sotul a fost judecat in lipsa si nu s-a intors dovada comunicarii dispozitivului hotararii penale.
Mai reveniti peste cateva zile la arhiva.
Buna ziua. Va rog sa-mi spuneti,se poate sa fie o neregula de nu se intoarce confirmarea de la apelul facut pe penal de pe data de 13.02.2011.Si mai am o rugaminte sentinta penala ce a fost data la scutit de obligatiile de plata?