Forum Discuţii juridice Executare silită recuperarea contravalorii bunului furat
Discuție deschisă în Executare silită

recuperarea contravalorii bunului furat

In urma cu 2 ani mi-a fost spart apartamentul si furate bunuri in valoare de 2800 lei.Dupa un proces care a durat 1 an jumatate am primit acasa o Hotarare din care rezulta ca inculpatul respectiv va savarsi 6 ani de puscarie si deasemenea este obligat sa-mi achite aceasta suma de 2800 lei.
Ce trebuie sa fac mai departe ca sa recuperez bani?

Multumesc!!!!

Va adresati unui executor judecatoresc,care va pune in executare hotararea judecatoreasca.