Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contributii salariale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contributii salariale

cum pot afla daca angajatorul a platit contributiile la stat(cas pensii)daca in ultimile 4 luni nu am primit fluturasul de salariu si nu am semnat statul de plata iar sediul firmei este in alta localitate decit cea in care imi desfasor activitatea.
Mergeti la casa de pensii si pe baza CNP-ului va spune daca apare cotizatie la CAS