Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Registrul unic de control
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Registrul unic de control

Buna ziua, daca se schimba sediul societatii trebuie alt registru sau doar trebuie sa trecem noi langa vechea adresa noua adresa?
La punct de lucru trebuie registru unic de control?
Multumesc
daca se schimba sediul societatii trebuie sa treceti noua adresa dar sa sesizati si oficiul pt registrul comertului
pentru pc. d elucru trebuie alt Reg. unic de control..:D