Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... buget venituri si cheltuieli pentru asociatii de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

buget venituri si cheltuieli pentru asociatii de proprietari

doresc daca se poate un model de buget venituri si cheltuieli pentru asociatiile de proprietari format pdf sau excel. multumesc
La capitolul venituri mai puteti adauga si alte surse provenite din cresterea:
- fondului de rulment
- fondului de reparatii etc.

Ar fi de preferat sa detaliati, daca este cazul, cheltuielile cu serviciile prestate de terti.
Buna seara,

Puteti sa repostati exemplul de Buget de Venituri si Cheltuieli, eventual actualizat?

Multumesc,
Victor Fomino
Buna ziua. Asociatia noastra de abia s-a infiintat. Putem vota in noiembrie 2020 bugetul de venituri si cheltuieli pentru 2021? Va multumesc anticipat.