Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA poprire conturi de catre ANAF
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

poprire conturi de catre ANAF

Buna ziua ,
oameni buni ,va rog ajutati-ma cu o lamurire: ANAF mi-a pus poprire pe conturile bancare- iar aceste conturi nu sunt conturi curente, ci conturi de credit. Bineinteles ca soldul este 0 barat, ce mai poate urma in aceasta situatie?
Mentionez ca am poprire si pe contul unde eu trebuie sa depun rata la un credit cu garantie ipotecara,,:((
Care esti specializat pe executari fiscale si bancare? Am mare nevoie de ajutor:(
HELP!!! ce mai pot face..;)
Trebuie sa platiti la ANAF deoarece daca virati banii pentru rata de credit acestia nu vor ajunge in contul ratei si direct la ANAF.