Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale certificat constatator pentru asociat persoana ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

certificat constatator pentru asociat persoana juridica straina

Registrul Comertului din Romania poate elibera la cerere un certificat constatator pentru o firma din OIanda care este asociata la o societate din Romania? Mentionez ca aceasta firma din Olanda nu isi are sediul in Romania.
Poate da asa ceva Reg Comertului din Romania sau trebuie cerut in Olanda?

Multumesc
solicitati acest certificat constatator Reg Com din Olanda care are in evidenta firma respectiva.