Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Expertiza grafologica!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Expertiza grafologica!

Se poate face o expertiza grafologica de pe un act original si o copie. care este cel mai bun grafolog de la noi din tara.
Expertiza grafologica se dispune numai pe exemplare original
Nu exista realizata o ierarhie a expertilor tehnici in baza careia sa se poata acorda titulatura de "expert national"