Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... act administrativ (aditional) cf LEGII 284/2010
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

act administrativ (aditional) cf LEGII 284/2010

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati cu un model de act administartiv (aditional ) cf Legii 284/2010
Multumesc
Il adaptati dvs....se modifica salariul cf.legii 285 si clasele conf.legii 284....si in rest fara modificari, este simplu. O zi buna!