avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... act administrativ (aditional) cf LEGII 284/2010
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

act administrativ (aditional) cf LEGII 284/2010

Buna ziua
Va rog sa ma ajutati cu un model de act administartiv (aditional ) cf Legii 284/2010
Multumesc
Cel mai recent răspuns: bugetar , utilizator 10:55, 14 Martie 2011
Il adaptati dvs....se modifica salariul cf.legii 285 si clasele conf.legii 284....si in rest fara modificari, este simplu. O zi buna!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Este obligatorie si o decizie interna ? oanaportar oanaportar Buna ziua ! Colega de birou mi-a spus ca se face doar Act aditional in cazul in care un salariat trecere la o alta gradaţia de vechime, pentru ca este un ... (vezi toată discuția)
Act aditional IonD IonD Buna ziua, am nevoie de ajutor privind modul in care se aplica Legea 284/2010 privind salarizarea unitara a personalului platit din fonduri pubilce, ... (vezi toată discuția)
Act aditional la contractul de angajare - modificare - legea.nr. 284/2010 si legea.nr. 285/2010 sunriser sunriser Buna seara, as dori un sfat in privinta unei situatii: azi am primit de la administratora mea de facultate un act aditional la contractul de munca ce ar ... (vezi toată discuția)