Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Firma de reparatii navale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Firma de reparatii navale

Buna ziua,

As dori informatii referitoare la infiintarea unei firme de reparatii navale.

Am nevoie de autorizatii speciale ?

Multumesc anticipat !
Avize pentru documentaţii de amenajarea teritoriului şi urbanism, acorduri pentru documentaţii tehnico economice ale investiţiilor sau tehnice de sistematizare pentru obiective ale infrastructurii feroviare şi navale. Se elibereaza in 30 zile de la inregistrarea dosarului la Ministerul transporturilor din cate stiu. Mai intrebati la ORC.
Buna dimineata,

Multumesc frumos pentru raspuns si informatii !