Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... DECLARATII SALARII
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

DECLARATII SALARII

Suntem o societate noua si am inteles ca acum pt salarii exista o singura declaratie care se face?Asa este?Nu mai este ca pe vremuri cand mergeai la somaj, la pensii etc, stateai la cozi ca sa depui declaratiile?Chiar asa sa fie?
Este vorba despre declaratia 112 ...iar in viitor, salariile se vor putea transmite si prin REVISAL.
deci, sa inteleg, singura declaratie a salariilor este 112?=D> nu mai alergam ca besmeticii?si in loc sa mai mergem cu contractele la ITM, transmitem prin Revisal totul?SUPEEER.:D
Asa este ... c.i.m. se transmit numai prin REVISAL.