Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Radiere punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Radiere punct de lucru

Buna ziua !
Care sunt actele necesare pentru radierea punctului de lucru (SRL) la Registrul Comertului ?
Daca lichidez firma trebuie radiat si punctul social? Daca da pentru acest demers care sunt actele de care am nevoie?
Va multumesc anticipat
Daca optati pentru procedura desfiintarii voluntare, in decizia/ hotararea de dizolvare puteti insera si radierea punctului de lucru de la adresa x...