Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... insulte
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

insulte

Buna ziua,am a avut o cearta cu o persona care a inregistrat cearta noastra spunind ca ma va da in judecata eu cred ca nu are destule dovezi ,nu am jignit in public dar daca se intimpla totusi am nevoie de avocat ? ma poate d cineva in judecata ptr ca am folosit niste cuvinte nu prea frumoase ?
multumesc emma ptr raspuns:)