avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1069 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate tema de licenta in criminalistica
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

tema de licenta in criminalistica

buna ziua, am o rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu informatii referitoare la tema mea de licenta - Modalitati de investigare criminalistica a traficului de persoane.
Cel mai recent răspuns: alinutzaalbinutza , utilizator 02:57, 26 Martie 2011
Incercati sa faceti rost de tratate mai vechi de criminalistica
am fost la biblioteca judeteana insa nu am gasit decat cateva date in revista dreptul....si in tratate nimic...
Gasiti aici material bibliografic pentru lucrarea dvs :
[ link extern ]

[ link extern ]

[ link extern ]
Va multumesc din suflet!nici nu ma gandeam sa gasesc informatii atat de precise!multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Exhumare cicoret cicoret Am lucrare de licenta cu titlu procedura exhumarii dpv juridic. Am cautat pe net, dar bibliografia privitoare la aceasta tema este extrem de saraca, as putea ... (vezi toată discuția)
Carti examenul de licenta ciurli_si_burli ciurli_si_burli Buna ziua, Stiu ca s-a mai pus aceasta intrebare in numeroase randuri dar tinand cont ca si legile s-au schimbat as dori sa stiu de ce carti am nevoie ... (vezi toată discuția)
Expertiza informatica Anna393 Anna393 Buna ziua! Sunt studenta in ultimul an la drept, universitatea Bucuresti si dupa cum stiti, usor usor vine licenta :O Imi cer scuze anticipat daca intrebarea ... (vezi toată discuția)