Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate tema de licenta in criminalistica
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

tema de licenta in criminalistica

buna ziua, am o rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu informatii referitoare la tema mea de licenta - Modalitati de investigare criminalistica a traficului de persoane.
Incercati sa faceti rost de tratate mai vechi de criminalistica
am fost la biblioteca judeteana insa nu am gasit decat cateva date in revista dreptul....si in tratate nimic...
Gasiti aici material bibliografic pentru lucrarea dvs :
[ link extern ]

Va multumesc din suflet!nici nu ma gandeam sa gasesc informatii atat de precise!multumesc!