Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii UURGENT: Recuperare sume FNUASS 2009-2010
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

UURGENT: Recuperare sume FNUASS 2009-2010

Am de recuperat de la FNUASS suma de 2000 lei aferenta concediilor medicale pt anii 2009 si 2010, si fac urmatoarea intrebare:
- mai pot recupera aceasta suma, pt ca am facut prostia sa iau de buna ce a spus o functioanara de la casa de sanatate OLT si am declarat in declaratia inventar din februarie 0 lei, iar conform ordinului 130/151 din 24 februarie 2011 se pare ca aceste sume pot fi recuperate daca se depune dosar pana la 31.03.2011?
CE SANSE MAI IN CAZUL ASTA?
Astept raspuns urgent.
Daca aveti dovezi ca aveti de recuperat aceste sume, o puteti face prin instanta de judecata.
DOVEZI SUNT DECLARATIILE DEPUSE PINA LA 31.12.2010 si care au numar de inregistrare de la casa.