Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... suprapunere contracte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

suprapunere contracte

buna ziua,am si eu o intrebare,de curand mi-am schimbat locul de munca si la vechiul loc de munca in momentul cand am semnat contractul eu eram in concediu de odihna.practic pe o perioada de 12 zile cele doua contracte se suprapun.un contract fiid de 7ore pe perioada nedeterminata iar celalalt de8 ore pe perioada nedeterminata.
nu se intampla nimic