Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... alocatie italia
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

alocatie italia

buna ziua.sotul meu lucreaza de 3 luni in italia cu acte in regula,in mai o sa plec si eu cu fetita in varsta de 5 luni.intrebarea mea este daca acolo beneficiez de alocatia pt copil,si ce conditii trebuie indeplinite?