Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... schimbare destinatie garaj in apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

schimbare destinatie garaj in apartament

Am cumparat anul trecut un garaj si as dori sa i-i schimb destinatia in apartament deoarece locuiesc in el.Ce pasi ar trebui sa urmez?
Va multumesc!
BELLINDAX76 a scris:

Multumesc inca odata pentru raspuns ,o sa va anunt cum se va rezolva problema!
O zi buna!

BELINDAX76 - ai rezolvat ceva cu schimbatul destunatiei din garaj in apartament ? Daca da, ce pasi ai urmat ? Daca nu, ce dificultati ai intampinat ?
Intreb pentru ca si eu ma confrunt cu aceiasi problema. Vreau sa schimb destinatia din garaj in spatiu locuibil.
Multumesc!