Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indemnizatie cresterea copilului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indemnizatie cresterea copilului

daca sunt angajata partime si sunt insarcinata beneficiez de indemnizatie
Da, beneficiati si de concediu de maternitate (sarcina si lauzie) si de CCC pana la 2 ani.