avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1216 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... As dori sa invat in Romania in urmatorul domeniu...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

As dori sa invat in Romania in urmatorul domeniu...

As dori sa invat in viitor ceva in legutarura cu turismul si am ales stewardesa. Sunt din Arad. Dar momentan nu locuesc in Romania.
Asa ca as dori sa ma informatii daca exista acesta posibilitatae in Romania si unde mai exact?
Cat costa in Romania studiile pentru domeniul acesta?
Va multumesc!
Ultima modificare: Vineri, 1 Aprilie 2011
CristinaElvira, utilizator
Cel mai recent răspuns: Alvaro Liniers , Avocat 23:41, 1 Aprilie 2011
Imi pare rau ,dar aceasta nu este o problema juridica.
Intrati pe site-urile dieferitelor companii aeriene din Romania sau din tara in care va aflati
Ultima modificare: Vineri, 1 Aprilie 2011
Radu Gabrian, Mediator
cred ca costa in jur de 3500 de euro. Dar uitate aici: [ link extern ] /
sau aici: [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Imputernicire insotitor companie aeriana danaiancu danaiancu Buna ziua, Noi suntem cetateni romani care locuim in Italia. Dorim sa o trimitem pe fiica noastra, minora, in vacanta in Romania. Vom solicita si achita in ... (vezi toată discuția)
Licentiata in drept si master dana27 dana27 Sunt aboslventa a facultatii de drept(4ani) si master(1an) in drept administrativ si statutul functionarului public, asi dori sa stiu ca ce pot sa lucrez in ... (vezi toată discuția)
Ce statut ar trebui sa aleg? ellada ellada Vreau sa deschid un site cu anunturi turistice si as vrea sa stiu ce statut este cel mai recomandat pentru aceasta activitate. Anunturile care se vor ... (vezi toată discuția)