Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... As dori sa invat in Romania in urmatorul domeniu...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

As dori sa invat in Romania in urmatorul domeniu...

As dori sa invat in viitor ceva in legutarura cu turismul si am ales stewardesa. Sunt din Arad. Dar momentan nu locuesc in Romania.
Asa ca as dori sa ma informatii daca exista acesta posibilitatae in Romania si unde mai exact?
Cat costa in Romania studiile pentru domeniul acesta?
Va multumesc!
CristinaElvira, utilizator
Imi pare rau ,dar aceasta nu este o problema juridica.
Intrati pe site-urile dieferitelor companii aeriene din Romania sau din tara in care va aflati
Radu Gabrian, Mediator
cred ca costa in jur de 3500 de euro. Dar uitate aici: [ link extern ] /
sau aici: [ link extern ] /