Forum Discuţii juridice Executare silită credite nevoi personale
Discuție deschisă în Executare silită

credite nevoi personale

salut am facut un credit in 2008 la [editat] si nu lam mai platit am fost amenintat ca mi se ia casa dar casa e pe numele lui maicamea creditul este de nevoi personale fara absolut nici un girant as vrea sa stiu daca poate sa ia casa lui mama :Deu nu am nimic pe numele meu
ce poata sa faca banca ca sasi recupereze bani ?
mersi mult:D
gi-jane2, moderator
poate pune poprire pe salariul dvs. mamei dvs nu au cum sa ii scoata casa la licitatie din moment ce nu a avut calitatea de girant la creditul dvs.
Daca nu aveti bunuri pe numele dvs. este bine.
Ati girat cu ceva imprumutul?
Aveti venituri salariale?
daca nu aveti bunuri nu au ce face. Daca lucrati, se poate infiinta poprire pe salariu