Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... compatibilitate intre statutul de cadru militar/PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

compatibilitate intre statutul de cadru militar/PFA

SUNT CADRU MILITAR SI DORESC SA DETIN UN PFA SAU SA FAC PARTE DINTR O ASOCIATIE FAMILIARA SI NU STIU DACA ESTE OK
Studiati statutul dvs. si a sa vedeti daca aveti incompatibiliatati.