Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... sentinta divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

sentinta divort

Buna seara
Eu am sentinta de divort cu stampila rotunda pe toate paginile si cea dreptuncghiulara pe ultima, deci este legalizata cu timbru jidiciar, dar nu aapare nicaieri specificatia "definitiva si irevocabila"
Ce demers trebuie sa fac si unde sa apara acest lucru.
Pe stampila dreptunghiulara de pe ultima pagina ce scrie?
"se certifica" su nu se mai vede apoi "prezenta" si doar sfarsitul nr dosarului " pentru legalizare si definitivare s-a anulat timbru fiscal in valoare de 3 lei
Deci este legalizata si nu trebuie sa aveti nicio problema.
Succes !